Family Guy The Quest for Stuff

Family Guy The Quest for Stuff (Family Guy The Quest) 1.0.7.1

Uratuj Quahog – wirtualne miasto z popularnej animacji

Family Guy The Quest for Stuff to darmowa gra z mikropłatnościami (free-to-play), w której musimy zbudować od podstaw miasto Quahog. Po drodze napotkamy wiele dziwnych i zwariowanych misji związanych z głównymi postaciami popularnej animacji.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dla fanów Family Guya
  • Prosta rozgrywka
  • Wiele zadań

Wady

  • Strasznie dużo czekania
  • Humor nie dla wszystkich

Dobry
7

Family Guy The Quest for Stuff to darmowa gra z mikropłatnościami (free-to-play), w której musimy zbudować od podstaw miasto Quahog. Po drodze napotkamy wiele dziwnych i zwariowanych misji związanych z głównymi postaciami popularnej animacji.

Tapped Out dla dorosłych

Family Guy The Quest for Stuff zaczyna się od filmiku wyjaśniającego, w jaki sposób miasto Quahog zostało zniszczone przez polityka w stroju kurczaka. Teraz Peter Griffin i spółka muszą znów przywrócić miasto do życia.

Klip ten wprowadza nas w nastrój Family Guy The Quest for Stuff, w którym, podobnie jak w animacji, mamy potężną dawkę niewybrednego humoru, czasem nawet z obraźliwymi żartami.

\n

Gameplay Family Guy The Quest for Stuff jest niezwykle podobny do gry The Simpsons: Tapped Out. W rozgrywce chodzi o to, aby budować domy, firmy i tereny rekreacyjne za zarobioną lub kupioną wirtualną walutę. W Family Guy The Quest for Stuff jedną z walut są małże, które na różny sposób możemy zdobywać.

W miarę postępów w grze odblokowujemy kolejne postacie z Family Guy, które zatrudniamy do różnych absurdalnych zadań. Za to zdobywamy walutę, punkty doświadczenia i właśnie małże. Bez tych ostatnich dalszy postęp jest bardzo trudny, a same też są ciężkie do zdobycia. Dlatego, jeśli chcemy się rozwijać i unikać frustracji, będziemy musieli wydać prawdziwe pieniądze w Family Guy The Quest for Stuff na ich zakup.

Misje w Family Guy The Quest for Stuff są dość dziwne. Peter wykonuje zwariowane rzeczy, my zdobywamy wyższe poziomy i odblokowujemy kolejne zadania. Następnie pojawiają się także misje dla nowych bohaterów, których uda nam się odblokować. Wiele z nich pochłania sporo czasu, więc postęp jest powolny, chyba że zdecydujemy się wydać realne pieniądze.

Poza tym w Family Guy The Quest for Stuff istnieje wewnętrzna sieć społecznościowa FaceSpace, gdzie możemy zobaczyć zabawne komentarze, wiadomości i zdjęcia różnych postaci. Możemy też odwiedzać wirtualne miasta innych graczy, ale interakcja z nimi ogranicza się do zbierania monet i małż. Inną aktywnością jest też możliwość ubierania postaci w różne stroje w Harrington’s Costume Shop.

Jeśli jesteście fanami Family Guy, to odnajdziecie się w specyficznym humorze panującym w grze. Wiele dowcipów jest jednak mocno obraźliwych, a w formie tekstowej tracą swój wymiar względem tego, co widzimy na telewizyjnym ekranie.

Quahog na wyciągnięcie ręki

Family Guy The Quest for Stuff to gra bardzo prosta w obsłudze, nawet jeśli nie posiadacie doświadczenia w tego typu grach strategicznych. Przez pierwsze kilka minut na ekranie wyświetlane są instrukcję dotyczące zasady obsługi poszczególnych budynków i bohaterów. Zbieranie pieniędzy, punktów doświadczenia i rozwijanie miasta nie wymaga jakichś szczególnych zdolności.

Poruszanie się po mieście w Family Guy The Quest for Stuff też jest proste. Wystarczy przesuwać palcem po ekranie i gestem dwóch palców powiększać lub zmniejszać widok. Umieszczanie obiektów jest nieco trudniejsze, jeśli korzystamy z ekranu małego smartfona, a nie tabletu.

Podczas testowania Family Guy The Quest for Stuff natknęliśmy się na drobne usterki. Nie wszystkie zadania otwierały się po wyborze z listy, a czasem ekrany powitalne wieszały się przy wejściu postaci na wyższy poziom.

Family Guy jak żywy

Grafika w Family Guy The Quest for Stuff odzwierciedla uroki serialu. Animacje sprawiają, że możemy poczuć się jak w Quahog znanego z telewizyjnego ekranu. Czasem chcielibyśmy móc jeszcze bardziej przybliżyć ekran, aby przyjrzeć się działaniom wykonywanym przez postacie.

Ścieżka dźwiękowa nawiązuje do głównego motywu z Family Guy i została nieco poszerzona i zapętlona. W Family Guy The Quest for Stuff ma charakter bardziej orkiestrowy niż w wersji znanej z telewizji.

Nie dla ludzi o słabych nerwach

Family Guy The Quest for Stuff to gra trudna do oceny, ponieważ wszystko zależy od naszej opinii o serialu. Jeśli lubimy ten specyficzny, czarny i surrealistyczny humor, to polubimy i grę. Jednocześnie nikt raczej nie cieszy się z długiego czekania lub wydawania realnych pieniędzy, co jest niezbędne do dalszej rozgrywki. Family Guy The Quest for Stuff to dobra gra, ale jeśli rzeczywiście jesteście fanami serialu.

Najczęściej pobierane Strategiczne na Android

Więcej
Family Guy The Quest for Stuff

Download

Family Guy The Quest for Stuff (Family Guy The Quest) 1.0.7.1

Opinie użytkowników o Family Guy The Quest for Stuff